250MXC470MEFCSN22X45
MFR.Part #
250MXC470MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C3722739
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 45mm 470uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS