63ZL1500MEFCGC18X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63ZL1500MEFCGC18X40
JLCPCB Part #
C6699866
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
1500uF 18mm 40mm 63V ±20% 插件,D18xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS