50RX30220MCA10X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50RX30220MCA10X20
JLCPCB Part #
C1642118
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 10mm 2000hrs@130℃ 20mm 220uF 50V 5mm 890mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS