200MXG470MEFCSN25X25
MFR.Part #
200MXG470MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1607285
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.53A@120Hz 10mm 200V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 470uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS