250VXG330MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250VXG330MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1603856
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.085A@10kHz 250V 25mm 25mm 330uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS