250MXG390MEFCSN22X35
MFR.Part #
250MXG390MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1604064
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.71A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 35mm 390uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS