250KXF270MEFC30X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250KXF270MEFC30X20
JLCPCB Part #
C6051959
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 20mm 250V 270uF 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS