450KXF100MEFCSN30X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450KXF100MEFCSN30X20
JLCPCB Part #
C3724919
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 610mA@120Hz ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS