400BXC4.7MEFCT810X16
MFR.Part #
400BXC4.7MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1597234
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 4.7uF 400V 44mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS