6.3YXF2200MEFC12.5X20
MFR.Part #
6.3YXF2200MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1595939
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@100kHz 12.5mm 20mm 2200uF 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS