450MXH390MEFCSN30X40
MFR.Part #
450MXH390MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1581820
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.83A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 390uF 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS