220VXH270MEFCSN22X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
220VXH270MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1591352
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.33A@120Hz 10mm 220V 22mm 25mm 270uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS