6.3YXG3300MEFC12.5X20
MFR.Part #
6.3YXG3300MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1646717
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.33A@120Hz 12.5mm 20mm 3300uF 35mΩ 5mm 6.3V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS