380LX820M450H012
MFR.Part #
380LX820M450H012
JLCPCB Part #
C5893250
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 25mm 2Ω@120Hz 3000hrs@85℃ 450V 800mA@120Hz 82uF ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS