220VXG1000MEFC35X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
220VXG1000MEFC35X35
JLCPCB Part #
C3721362
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1000uF 10mm 2.21A@120Hz 220V 35mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS