50MXG2700MEFCSN20X30
MFR.Part #
50MXG2700MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C3723152
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.73A@120Hz 10mm 20mm 2700uF 3000hrs@105℃ 30mm 50V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS