350MXC120MEFC22X30
MFR.Part #
350MXC120MEFC22X30
JLCPCB Part #
C1607894
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@10kHz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 350V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS