B43508B9477M87
MFR.Part #
B43508B9477M87
JLCPCB Part #
C1612040
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
35mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS