200MXG820MEFCSN30X25
MFR.Part #
200MXG820MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1584821
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.04A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS