LAR2D102MELC25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAR2D102MELC25
JLCPCB Part #
C1650644
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS