LP272M035C1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LP272M035C1P3
JLCPCB Part #
C3721448
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.257A@120Hz 1000hrs@105℃ 10mm 155mΩ@120Hz 25mm 25mm 2700uF 35V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS