220MXC470MEFCSN22X40
MFR.Part #
220MXC470MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1625555
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.67A@120Hz 10mm 220V 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS