100MXG1800MEFCSN22X40
MFR.Part #
100MXG1800MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1605847
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 1800uF 2.23A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS