EEU-TA1E332
MFR.Part #
EEU-TA1E332
JLCPCB Part #
C1603580
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+125℃ 17mΩ 18mm 2.648A@120Hz 2000hrs@125℃ 25V 3300uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS