35YXA1000MEFCG412.5X20
MFR.Part #
35YXA1000MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C700752
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 865mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS