200VXR390MEFCSN30X25
MFR.Part #
200VXR390MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C7171738
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 200V 25mm 30mm 390uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS