200VXR330MEFCSN25X25
MFR.Part #
200VXR330MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1604102
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@10kHz 10mm 200V 25mm 25mm 330uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS