50YXJ4.7M5X11
MFR.Part #
50YXJ4.7M5X11
JLCPCB Part #
C1591222
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS