ELXG500VSN472MR35S
MFR.Part #
ELXG500VSN472MR35S
JLCPCB Part #
C1603728
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.2788A@100kHz 30mm 35mm 4700uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS