63MXC4700MEFCSN30X35
MFR.Part #
63MXC4700MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1604791
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.97A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 4700uF 63V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS