450PK100MEFCGC18X40
MFR.Part #
450PK100MEFCGC18X40
JLCPCB Part #
C1602256
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 18mm 2000hrs@85℃ 280mA@120Hz 40mm 450V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS