200USC820MEFCSN22X45
MFR.Part #
200USC820MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1604031
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.81A@120Hz 200V 22mm 3000hrs@85℃ 45mm 820uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS