450USC270MEFCSN35X30
MFR.Part #
450USC270MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1607559
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.66A@10kHz 270uF 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS