SLPX392M063A4P3
MFR.Part #
SLPX392M063A4P3
JLCPCB Part #
C2621422
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 102mΩ@120Hz 10mm 22mm 3.09A@120Hz 3000hrs@85℃ 3900uF 45mm 63V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS