B43508A5187M80
MFR.Part #
B43508A5187M80
JLCPCB Part #
C1607777
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
180uF 22mm 450V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS