50YXJ47M6.3X11
MFR.Part #
50YXJ47M6.3X11
JLCPCB Part #
C88791
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 47uF 50V 6.3mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS