50YK100M8X11.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50YK100M8X11.5
JLCPCB Part #
C1650918
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 11.5mm 2000hrs@85℃ 3.5mm 324mA@10kHz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS