B43504B9157M67
MFR.Part #
B43504B9157M67
JLCPCB Part #
C1606594
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
150uF 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS