EKMW451VSN221MR25S
MFR.Part #
EKMW451VSN221MR25S
JLCPCB Part #
C1619680
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS