LLS2Z471MELY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS2Z471MELY
JLCPCB Part #
C1605069
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.865A@50kHz 20mm 3000hrs@85℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS