63USC10000MEFCSN30X50
MFR.Part #
63USC10000MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C338233
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 5.49A@120Hz 50mm 63V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS