200VXG470MEFCSN22X35
MFR.Part #
200VXG470MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C3722213
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1.84A@120Hz 10mm 200V 22mm 35mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS