200KXF330MEFC25X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200KXF330MEFC25X20
JLCPCB Part #
C1602681
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 200V 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS