380LX102M100H022
MFR.Part #
380LX102M100H022
JLCPCB Part #
C3722004
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 100V 10mm 220mΩ@120Hz 22mm 2A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS