16PX6800MEFC16X25
MFR.Part #
16PX6800MEFC16X25
JLCPCB Part #
C5114468
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 16V 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS