500MXG180MEFCSN35X30
MFR.Part #
500MXG180MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1137066
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.25A@120Hz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 500V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS