LGN2H181MELC30
MFR.Part #
LGN2H181MELC30
JLCPCB Part #
C1669262
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.287A@50kHz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 500V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS