B43504H2108M62
MFR.Part #
B43504H2108M62
JLCPCB Part #
C1613013
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
1000uF 200V 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS