315MXC560MEFC35X35
MFR.Part #
315MXC560MEFC35X35
JLCPCB Part #
C6055742
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 315V 35mm 35mm 560uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS