200LLE3.3MEFCTA6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200LLE3.3MEFCTA6.3X11
JLCPCB Part #
C1592670
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 12000hrs@105℃ 200V 3.3uF 42mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS